گوشواره گل گوشواره 925 نقره سنگ های قیمتی طلا و جواهر طبیعی حلقه آویز حلقه دستبند مجموعه

مجموعه ای از جواهرات طبیعی گیاهی 925 نقره ای دستبند گوشواره حلقه آویز

 • نوع سنگ: سنگ قیمتی طبیعی و پریدوت
 • تنظیم سنگ: چنگ زدن و پله تنظیم
 • اندازه حلقه سنگ: 7x5mm
 • وزن حلقه: 1.94g
 • اندازه گوشواره سنگ: 6x4 میلیمتر
 • گوشواره وزن: 2.00 گرم
 • سنگ دستبند اندازه: 6x4mm
 • طول دستبند: 17cm + 3cm زنجیره فرمت
 • وزن دستبند: 1.82 گرم
 • اندازه آویز سنگ: 7x5mm
 • وزن پالت: 2.95 گرم
 • زنجیره طول: 36cm + 5.5cm زنجیره فرمت

قدرت عرفانی سیتین

وقتی که به کمک خود فیزیکی کمک می کند، ویژگی های مثبت زیادی از سنگ ذرت وجود دارد. گفته شده است که سنگ کمک به ادرار، کلیه، و بیماری های گوارشی است. همچنین گفته شده است که سیتین سیستم را تصفیه می کند و می تواند به مقابله با اثرات سمی بسیاری از داروهای دارویی کمک کند. اعتقاد بر این است که سیتین یک تونیک برای سیستم گردش خون است، کمک به تمیز کردن خون، همانطور که در داخل کلیه ها و سایر اعضای بدن پردازش می شود. همچنین اعتقاد بر این است که افزایش امواج الکتریکی داخل سیستم عصبی و بهبود عملکرد سیستم غدد درون ریز. Citrine انرژی و احیای بدن بدنی را به ارمغان می آورد. برای افرادی که به محیط زیست و دیگر تاثیرات بیرونی حساس هستند مفید است. همچنین برای کاهش بیماری های دژنراتیو بسیار مفید است. Citrine هضم، طحال و پانکراس را تحریک می کند. این به مشکلات چشم کمک می کند، گردش خون را افزایش می دهد و تورم را فعال می کند. این اثر گرمایی و اعصاب را تقویت می کند. این نیز یبوست را کاهش می دهد و ظاهرا در از بین بردن سلولیت کمک می کند. خیساندن یک سیتروئن در آب خالص یک الیکسیر را تولید می کند که گزارش شده است که سموم بدن را آزاد می کند. به عنوان یک الیکسیر، citrine نیز برای زنان و مشکلات قاعدگی آنها، مانند PMS و گرفتگی، مفید است. همچنین با هماهنگ سازی هورمون ها و کاهش خستگی، برای زنان نیز مفید است زیرا به علائم یائسگی مانند گرگرفتگی کمک می کند. همانند سایر سنگ های قیمتی زرد، سیتین برای درمان بیماری های مثانه و عدم تعادل در غده تیروئید مورد استفاده قرار می گیرد.

اعتقاد بر این است که سیتین در درمان صحیح معنوی نیز ارزشمند است؛ زیرا این یک پاک کننده و بازسازی کننده قوی است. این دارای فضیلت های خودخواهی، الهام بخش و بهبود خود است. داشتن قدرت خورشید، این عالی است برای غلبه بر افسردگی، ترس و ترس و اضطراب. این افراد با اعتماد به نفس افسرده کمک می کند. حس خود را با سیترین روشن تر می کند و به دنبال خوش بینی به آینده می رود و به جریان می افتد، به جای اینکه به گذشته برسد. ذهنیت، ذهن بالاتر را بیدار می کند، آگاهی آگاهانه را افزایش می دهد و وضوح فکر را بهبود می بخشد، آرامش درونی را تقویت می کند تا خرد بتواند ظاهر شود. این عقل و فعالیت ذهنی را تحریک می کند و دشواری را که ممکن است با افکار و احساسات واضح داشته باشد را برطرف می کند. سنگهای قیمتی به هضم اطلاعات و تجزیه و تحلیل موقعیت ها کمک می کنند، آنها را در مسیر درست هدایت می کنند، بنابراین به ما کمک می کند تا راه حل هایی برای مشکلاتمان پیدا کنیم. سیتین همچنین پذیرفتن انتقاد سازنده را تشویق می کند و به شما نشان می دهد چگونه به آن عمل کنید. این یک نوع کنترل ذهنی شخصی را فراهم می کند که به شما کمک می کند احساسات خود را پایدار نگه دارید و آنها را متعادل و کنترل کنید. همچنین به شما کمک می کند که خودتان را بدون قصد از بین بردن دیگران در این فرایند، متقاعد کنید. برگزاری یک citrine به شما کمک می کند تا آرام تر در شرایط چالش برانگیز باقی بمانید. به همین دلیل است که سنگ مناسب برای صاف کردن گروه یا اختلافات خانوادگی است. این به شما کمک می کند تا به دیگران گوش فرا دهید تا در میان آنها صحبت کنید.

سیتین تنش و منفی بودن را از بدن شما بیرون می آورد و صلح آرام و آرام را به ارمغان می آورد. این به شما کمک می کند تا ترس از مسئولیت را از بین ببرید و خشم و گرایش های مخرب را متوقف کنید. همچنین گفته شده است که سنگ به عنوان یک سیستم هشدار دهنده زود هنگام عمل می کند تا اقدامات لازم برای محافظت از خود انجام شود. سیتین گرم، انرژی بخش و بسیار خلاق است و انعطاف پذیری و باز بودن را برای تجربیات جدید به ارمغان می آورد. این انرژی هر سطح زندگی شما را جذب قدرتمند از دوستان و مربیان مفید می کند. این قدرت را دارد که به همه کسانی که این را می بینند، شادی را به ارمغان بیاورد و یک نگرش مثبت را به وجود آورد. زرد و منفی بودن در اطراف مرکبات وجود ندارد. Citrine از سخاوتمندانه حمایت می کند، در عین حال در عین حال به شما کمک می کند تا ثروت خود را حفظ کنید. گفته شده است که سنگ تمام چیزهای خوب زندگی را برای شما به ارمغان می آورد.

محصولات

925 نقره جواهر طلا و جواهر

تماس با ما
تماس با عرضه کننده
تغییر زبان