گردنبند حلقه گوشواره 925 نقره سنگ جواهر سنگ های قیمتی

925 نقره ای سنگ های قیمتی سنگ های قیمتی حلقه گوشواره طلا و جواهر

the

  • نوع سنگ: سنگ قبر طبیعی طبیعی
  • تنظیم سنگ: تنظیم چنگال
  • اندازه حلقه سنگ: 5.5 میلیمتر
  • وزن حلقه: 1.89 گرم
  • اندازه گوشواره سنگ: 5.5mm
  • گوشواره وزن: 1.61 گرم
  • سنگ آویز سنگ: 9mm
  • وزن پیمانه: 2.61 گرم
  • زنجیره طول: 36cm + 5.5cm زنجیره فرمت

رز معدنی کوارتز

رزین کوارتز به عنوان جواهرات عشق شناخته شده است. رنگ صورتی آن معنی آن را نشان می دهد. این همه چیز در مورد "عشق" در قالب های مختلف مانند عشق است که متعالی است، عشق برای خود، عشق پرشور، عشق به خانواده، عشق عاشقانه و یا عشق جهانی. انرژی بالا آن را در تشدید عشق در روابط تحریک می کند که آیا برای عشق بین مادر و کودک، عاشقان و عزیزان و یا به سادگی عشق به دوستان است. به طور کلی، این یک نوع سنگ قیمتی است که خوشبینی نسبت به عشق را به ارمغان می آورد و در واقع موجب خوشبختی بسیار به فردی می شود.

مزایای احساسات
با نگاهی دقیق به ویژگی های آن، این سنگ قیمتی بیشتر از انرژی زنانه است که باعث می شود مهربانی، شیرین، تحمل، بخشش، پرورش و مهربانی باشد. به دست آوردن همه این ویژگی ها، می توان شأن و ارزش خود را افزایش داد. کوارتز رز دارای موثر در تعادل احساسات است و می تواند به انرژی تبدیل شود که دلهای شکسته را درمان می کند، کسانی که از اختلالات عاطفی عمیق مانند غم و اندوه، آزار، تجربیات دردناک و احساسات دردناک گذشته رنج می برند.
بدون تردید هنگامی که عشق در دوران کودکی نشان داده نمی شود، اختلالات عاطفی در حال افزایش است که وقتی رشد می کند، بزرگتر می شود. از این رو، نشان دادن عشق به هر کسی دشوار است. این یک چرخه ی بدبختی است که نمی داند چطور دوست دارد. روابط شکست خورده است و زخم های داخلی بیشتر که مربوط به عشق است در اتاق قلب انباشته می شود. همچنین برای تسکین خاطرات دوران کودکی که هنوز عمیق در ناخودآگاه یک فرد سرکوب شده است، مفید است. هنگامی که گذشته شفا داده می شود، فرد می تواند آزادانه حرکت کند که هر گونه گرایش های احساسی مانند پشیمانی، رد، عدم تایید و توجه و گناه آزاد می شود و با این سنگ قیمتی تزئین شده است.
مزایای فیزیکی
رزین کوارتز سنگ های قیمتی است که برای جوان سازی پوست استفاده می شود. این در جلوگیری از چین و چروک روی پوست کمک می کند. همچنین به طور گسترده ای به عنوان یک کریستال به کار می رود که قلب، اختلال کلیوی، سردرد، شرایط شدید سینوسی، مشکلات ناشی از مشکلات گوارش، اختلال طحال، مشکلات ریوی و رباط و فیبرومیوزیت را بهبود می بخشد. همچنین می توانید وزن ایده آل این سنگ را بدست آورید. همچنین یکی از دلایل اصلی استفاده از این سنگ، این است که مغز انسان با حضور این کوارتز کار می کند. بدین ترتیب، ایجاد تفکر تیز می شود که اجازه می دهد تصمیمات مناسب در زندگی شخصی به جای احساسات که اغلب موجب ناامیدی می شود، انجام شود.
این می تواند به عنوان یک گردنبند مورد استفاده قرار گیرد به طور موثر اشاره قلب به عنوان کوارتز رز به عنوان گوهر برای چاکرا قلب نامیده می شود. به تدریج، مصرف کنندگان احساس افزایش ارزش خود و عشق به افزایش خود را به عنوان او می پوشد این جواهر. به عنوان عشق واقعی رشد می کند مانند یک دانه کوچک رشد به طور طبیعی تا زمانی که شکوفه ها را به یک گیاه بالغ، و سپس عشق را می توان به دیگران به اشتراک گذاشته. خودخواهی قبل از اینکه عشق را با دیگران به اشتراک بگذارد، حیاتی است، به طوری که وقتی عشق به اندازه کافی متقابل نباشد، ناامیدی و افسردگی اجتناب شود.
وقتی فرد آماده به اشتراک گذاشتن عشق است، این جواهر می تواند عشق واقعی را جذب کند و می تواند منافع نامناسبی را که مربوط به عشق است، به ارمغان بیاورد. به غیر از پوشیدن آن به عنوان یک گردنبند، اجازه دهید این کریستال انرژی مثبت را به دست آورد که اجازه می دهد نور به عنوان شما را در کف دست خود نگه دارید.

محصولات

925 نقره جواهر طلا و جواهر

تماس با ما
تماس با عرضه کننده
تغییر زبان